KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13417224

nr 1341 7224

Charlotte Ågård

(1936-2014), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Mörka träd". Olja på duk, 72x59cm

Charlotte Ågård, svensk bildkonstnär född 1936, död 2014 .

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 20:42:39

Charlotte Ågård

Läs mer om Charlotte Ã…gÃ¥rd