KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327227

nr 1632 7227

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Signerad, 62: ans buss. Olja på duk, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:23:10

14/7 13:58:02 1      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm