KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409312
nr 1740 9312
Britt-Marie Jacobsson, Monogramsignerad, "Upprört hav. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 18x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:36:18
16/11 21:51:34
200 kr
17/11 16:30:32