KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355314
nr 1735 5314
Birgitta Lindh Lewin
(1932-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, Träd. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x58 cm
Birgitta Lindh Lewin, svensk konstnär född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 19:17:12
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
Birgitta Lindh Lewin
Läs mer om Birgitta Lindh Lewin