KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355314

nr 1735 5314

Birgitta Lindh Lewin

(1932-2014), Sverige

Oljemålning, Signerad, Träd. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x58 cm

Birgitta Lindh Lewin, svensk konstnär född 1932, död 2014.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 19:17:12

Birgitta Lindh Lewin

Läs mer om Birgitta Lindh Lewin