KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11446468
nr 1144 6468
Apostel, 1800-tal, signerad, 75x40
Kondition: duk med skada slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:58:58
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)