KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716244

nr 1671 6244

Alice, Rolfstadius (1922-2016), "Bordet en rosa dag". Signerad. Olja på duk, 94x97 cm, yttermått inklusive ram: 99x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:18:31