ART / Oil paintings / Oil painting 15475061

nr 1547 5061

Ã…ke Wilhelm Andersson

(1922-1988), Sverige

Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. Abstrakt. Signerad Ã…WA. Oil on canvas, ej ramad, 43x58 cm, unframed,

OIL PAINTING, Abstrakt. Signerad ÅWA. Olja på duk, ej ramad, 43x58 cm, oramad

Ã…ke Wilhelm Andersson, Swedish painter, born 1922, dead 1988.

Yes

SEK 300

Monday June 12 2023
at 18:18:52

  • Artist/Designer

Ã…ke Wilhelm Andersson

Read more about Ã…ke Wilhelm Andersson