ART / Misc. paintings / Mobilt konstverk (dds) 4812038
nr 481 2038
Mobilt konstverk (dds)
Lenght: ()
hängande skulptur Olle Adrin, plexiglas, diameter 50 cm exklusive vajer för upphängning, specialtillverkad transportlåda medföljer (skador/nagg/slitage)
1000
SEK 1000
Monday August 27 2007
at 16:11:25
22/8 21:18:11
- Thema-auction