KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816390
nr 1581 6390
Willie Weberg
(1910-1995), Sverige
Signerad, blandteknik, akvarell. Bladets mått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 42x52: 42x52cm
Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:39:18
25/11 05:16:15