KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11061299

nr 1106 1299

Vilhelm Bjerke-Petersen

(1909-1957), Danmark

Blandteknik, Vilhelm Bjerke-Petersen (1909-1957), -34, Monogramsign v. b-p, bladets mått: 42x52, löst blad

Kondition: slitage, skadad, missfärgningar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 maj 2017
kl 20:59:38

Vilhelm Bjerke-Petersen

Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen