KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16003076
nr 1600 3076
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Komposition. Signerad, daterad 1978, blandteknik/collage, bladets mått: 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 24x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:11:32
19/2 23:22:37
100 kr
22/2 19:47:40