KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8805738

nr 880 5738

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Blandteknik, Veikko Aaltona (1910-1990), Figurer, signerad 1961. 55x36

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 mars 2014
kl 19:58:54

10/3 16:53:49 1      Vinnande bud

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona