KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15243263
nr 1524 3263
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
"Vårt dagliga bröd". Signerad. Blandteknik, bildmått: 60x91 cm, yttermått inklusive ram: 75x105 cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:22:36
150 kr
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs