KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188087

nr 1418 8087

Sten Birger Rudnäs

(f. 1932), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 36x44cm, yttermått inklusive ram: 51x59cm

Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 september 2021
kl 19:55:40

Sten Birger Rudnäs

Läs mer om Sten Birger Rudnäs