KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16123455
nr 1612 3455
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Musicerande sällskap. Blandteknik, bildmått: 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x44 cm. Signerad
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:09:18
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg