KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16484219
nr 1648 4219
Renato Mambor
(1936-2014), Italien
Signerad, blandteknik, 15x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Renato Mambor, italiensk bildkonstnär född 1936, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 19:58:18
7/10 13:33:36
Renato Mambor
Läs mer om Renato Mambor