KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17142022
nr 1714 2022
Blandteknik
Eugenio Benvenuti (1881-1959), Motiv från Venedig. Signerad. Blandteknik, bildmått: 24x39 cm, yttermått inklusive ram: 38x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:50:14
28/7 17:03:51