KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17526334

nr 1752 6334

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1940,47x63 cm, yttermått inklusive ram: 56x73 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:27:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund