MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 17423223

nr 1742 3223

MIRROR

1920s, gilt frame, 73x47,

1920-tal, Förgylld ram, 73x47 cm

SEK 100

Monday November 24 2025
at 18:53:10

23/11 15:10:38 1      Vinnande bud