KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Miniatyrporträtt 3251143

nr 325 1143

Miniatyrporträtt

1-par, 1800-tal, Blyerts, H.10

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 augusti 2004