KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr gouache 8737544

nr 873 7544

Miniatyr gouache

Empire, med förgylld silver ram i etui, längd: 6, 5

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2014
kl 20:05:08

Karl Johanstil/Empir
Senempiren