KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 6442573
nr 644 2573
Miniatyr
Damporträtt, Sign. Oval 8x6
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2010
kl 17:31:24
100 kr
300 kr
250 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)