KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 6398704
nr 639 8704
Miniatyr
Damporträtt, gouache. Sign. A. E. 8x6
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 maj 2010
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)