MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Matsalsstolar 8258181
nr 825 8181
Matsalsstolar
10 st, 1800-tal, ek
Kondition: slitage, slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 maj 2013
kl 20:38:53
1.600 kr
1.400 kr