KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Märktavla 13924115

nr 1392 4115

Märktavla

Signerad 1824, med vapensköld, yttermått inklusive ram: 33x30 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:52:33

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor