KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mapp 12101001
nr 1210 1001
Mapp
med bla. Teckningar och skisser, 35 st, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:36:00
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr