KONST / Litografier / Mapp 12702204
nr 1270 2204
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Mapp, 5 st, Gunnar Brusewitz + 1 Gustav Rudberg, (1915-2001), Sverige. Färglitografier, signerad och numrerade. Bladets mått: 44x60 cm
Kondition: vikskador i kanter
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:30:18
21/8 09:34:35