KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målning 12983396

nr 1298 3396

Målning

Japan, erotiskt motiv, papper uppklistrad på pannå, 25x18 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:16:12

12/12 23:52:28 1      Vinnande bud