ART / Lithographs / Litograph 17423316
nr 1742 3316
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Pablo Picasson. Signed, numbered 6/100. Signerad i trycket. Image dimensions: 40x50 cm, outer dimensions including frame: 56x65,
LITOGRAPH, Numrerad 6/100. Signerad i trycket. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
3000
SEK 2600
Monday November 24 2025
at 20:07:26
2.000 kr
2.400 kr
Pablo Picasso
Read more about Pablo Picasso