KONST / Litografier / Färglitografi 13418079
nr 1341 8079
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 87/360. Motivet: 46x36 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:41:40
500 kr
600 kr
700 kr