KONST / Litografier / Färglitografi 15207074
nr 1520 7074
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Parismotiv. Signerad, numrerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:27:15
5/2 17:10:43
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg