ART / Lithographs / Litograph in colors 16992033
nr 1699 2033
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Stephen Clark (b. 1953), Sweden. "Fågelliv Strömmen" signerad, numrerad, 5/360. Litograph in colors, Image dimensions: 61x41 cm, outer dimensions including frame: 81x61,
LITOGRAPH IN COLORS, "Fågelliv Strömmen" signerad, numrerad, 5/360. Färglitografi, bildmått: 61x41 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
SEK 100
Monday May 5 2025
at 19:33:26
5/5 18:36:09