KONST / Litografier / Färglitografi 17228096
nr 1722 8096
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 265/290, daterad 1997. Färglitografi, bildmått: 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x71 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:44:43
8/9 19:49:41
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz