KONST / Litografier / Färglitografi 16045374
nr 1604 5374
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Bryssel i kvällssol. Signerad, numrerad 266/300, daterad - 89. Färglitografi, bildmått: 31x28 cm, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:29:00
11/3 18:12:59
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage
nr 1604 5374
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 11 mars 2024 |
| 11/3 18:12:59 | 1 | Vinnande bud |
Sixten Haage