ART / Lithographs / Litograph in colors 13914219
nr 1391 4219
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Spain. Signed, numbered 77/150, ur Dante Divina Commedia, vägen till gud. Subject: 25x18, outer dimensions including frame: 52x42,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 77/150, ur Dante Divina Commedia, vägen till gud. Motivet: 25x18, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
1500
SEK 1400
Monday April 19 2021
at 19:02:32
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr