KONST / Litografier / Färglitografi 15249338
nr 1524 9338
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 174/350, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 54x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x88 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:37:08
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg