KONST / Litografier / Färglitografi 15564298
nr 1556 4298
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 85/190,1986. Färglitografi, bildmått: 59x87 cm, yttermått inklusive ram: 71x101 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:34:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg