KONST / Litografier / Färglitografi 17377260
nr 1737 7260
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Peter Freudenthal (f. 1938). Signerad, numrerad 94/200. Färglitografi, bildmått: 31x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x46 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:49:49
200 kr
350 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal