KONST / Litografier / Färglitografi 13418333
nr 1341 8333
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 2 st, 34x28 respektive 57x41 cm. Signerad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:08:59
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin