KONST / Litografier / Färglitografi 17423036
nr 1742 3036
Färglitografi
Nils Zetterberg. Signerad, numrerad 13/320, daterad - 83, "Druvklase i Rom". Färglitografi, bildmått: 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:21:45
21/11 22:57:08