KONST / Litografier / Färglitografi 16602022
nr 1660 2022
Martin Ã…lund
(f. 1967), Sverige
Skymningslandskap. Signerad, numrerad 35/125. Färglitografi, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Martin Ålund, svensk målare född i Umeå 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2024
kl 19:41:10
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)