KONST / Litografier / Färglitografi 17412022
nr 1741 2022
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Jonas II. Signerad, numrerad 18/50. Färglitografi, bildmått: 33x26 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
12.000 kr
Såld:
14.000 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:29:50
11.000 kr
13.500 kr
17 nov
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall