KONST / Litografier / Färglitografi 13418202
nr 1341 8202
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 347/360. Motivet: 33x35 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:21:35
150 kr