KONST / Litografier / Färglitografi 17308261
nr 1730 8261
Hans Dahlin
(1922-2000), Sverige
Signerad, numrerad 42/120, daterad -82, abstrakt komposition. Färglitografi, bildmått: 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 37x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:37:14
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Hans Dahlin
Läs mer om Hans Dahlin