KONST / Litografier / Färglitografi 8652551
nr 865 2551
Gunilla Bade
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Gunilla Bade, HC-upplaga, mandariner, signerad -81, 22x26
Gunilla Bade, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:56:15
100 kr
200 kr