KONST / Litografier / Färglitografi 13557021

nr 1355 7021

Curt Hillfon

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 132/150. Bladets mått: 36,5x40,5 cm

Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 20:20:27

  • Tema
  • 19 okt

Curt Hillfon

Läs mer om Curt Hillfon