KONST / Litografier / Färglitografi 12374649
*
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 18:15:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 13:49:07
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
*
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Läs mer om Anthony Strüwer
nr 1237 4649
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), Sommar. Signerad, numrerad 21/250, ca 54x45 cm, löst blad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/2 13:49:07 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anthony Strüwer
Anthony Strüwer, mÃ¥lare född pÃ¥ Java, Indonesien 1942.Läs mer om Anthony Strüwer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anthony strüwer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad sommar
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8362 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52



