KONST / Litografier / Färglitografi 17412067
nr 1741 2067
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 44x30cm, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:39:09
700 kr
800 kr
17 nov