KONST / Litografier / Färglitografi 17412066
nr 1741 2066
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Bladets mått: 61x24cm, yttermått inklusive ram: 73x36cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:16:40
700 kr
17 nov