ART / Lithographs / Litograph 10425427
nr 1042 5427
LITOGRAPH
Eric Olson, 1967, 253/310, sheet: 50x60, missfärgad.
Eric Olson, 1967, 253/310, bladets mått: 50x60
Condition: missfärgad
SEK 150
Monday June 6 2016
at 18:37:53
5/6 20:07:49
100 kr
6/6 18:32:53